google-site-verification=nG8MiA3YuXWOLiq_oC_GMDcTzMsnHHp3ObWchOHTXgQ

کتاب Nuovo Espresso 5 Libro Studente C1

کتاب Nuovo Espresso 5 Libro Studente C1

وضعیت: موجود
برند محصول: انتشارات Alma Edizioni
نوع چاپ:
قیمت:  
220,000تومان150,000تومان

خرید کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو پنج Nuovo Espresso 5 Libro Studente C1 +DVD اثر Giovanna Ziglio, Luciana/Rizzo از انتشارات Alma Edizioni 

خرید کتاب Nuovo Espresso 5 از مجموعه آموزشی اسپرسو برای زبان آموزان ایتالیایی است. کتاب اسپرسو 5 برای زبان آموزان در سطح C1 در نظر گرفته شده است و دوره آموزشی زبان آموزان را تکمیل خواهد نمود. سطح پایانی مجموعه اسپرسو با هدف تکمیل آموخته های زبانی افرادی که قصد افزایش اعتماد به نفس خود در مهارت های ارتباطی و استفاده بی نقص از ساختار ها و واژگان را دارند در نظر گرفته شده است. در سری جدید منتشر شده از این دوره تغییراتی رخ داده شده و در واقع بخش هایی برای تکمیل نمودن آموزش ها در نظر گرفته شده است. این بخش ها هم به صورت تمارین و متن های بیشتر برای مکالمه و هم به صورت آموزش های تصویری در قالب سریال چند قسمتی در نظر گرفته شده است.

مطالب کتاب اسپرسو 5
هر یک از درسنامه های کتاب شامل مطالب متنوعی می شود که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بخش مکالمه در کتاب Nuovo Espresso 5: برای این بخش از متن هایی با موضوعات مختلف استفاده شده است تنوع متن ها به گونه ای است که زبان آموزان هنگام مطالعه متون در هر درسنامه احساس خستگی نکند و علاوه بر این مهارت های خود را افزایش دهد با واژگان مهم جدیدی در هر متن نیز آشنا می شود.
بخش خواندن و درک مطلب: برای این بخش کتاب اسپرسو 5 از موضوعات مجلات روزنامه های ایتالیایی، مطالب اینترنتی و همچنین از ادبیات معاصر ایتالیا استفاده شده است. بخش های انتخابی برای این قسمت مطبوعات عمومی، وبلاگ ها و انجمن های آنلاین را نیز در دسترس قرار می دهد.
بخش نوشتاری و تمرینات کتاب Nuovo Espresso
بخش نوشتاری: برای بخش نوشتار و تقویت زبان آموزان در این زمینه سعی شده با استفاده از موضوعات متنوع ای که ارائه می شود از آن ها خواسته شود متنی را متناسب با موضوع ارائه شده بنویسند.
بخش تمرینات: این بخش جزء لاینفک و جدانشدنی هر درسنامه بشمار می رود. لازم به ذکر است که بخش تمرینات از مهم ترین بخش های هر درسنامه بشمار می رود و معیاری برای سنجش سطح توانایی شما است از این رو لازم است که تمارین را به طور کامل انجام دهید و بدون پاسخ رها نکنید.
بخش توصیه های جعبه ای کتاب Nuovo Espresso 5: در این بخش در باکس هایی که به رنگ آبی و زرد در نظر گرفته شده است خلاصه ای از نکاتی مثل واژگان خاص، یادداشت های گرامری و یا آشنایی با فرهنگ ایتالیایی آورده شده است.
بخش دستوری این کتاب آموزش زبان ایتالیایی
بخش دستوری و گرامر: این بخش نیز همان طور که از نامش پیداست نکات دستوری را متناسب با سطح زبان آموز ارائه می دهد با توجه به این که کتاب 5 سطح پیشرفته این دوره به حساب می آید مباحث دستوری در این سطح پیچیده تر خواهد بود و نیاز است که به سطوح قبلی این مجموعه تسلط لازم را داشته باشید.
بخش ایتالیایی در عمل: این بخش نیز ار بخش های جذاب کتاب اسپرسو 5 بشمار می رود در این بخش با اصطلاحات و عبارات رایج در زبان ایتالیایی آشنا می شویم که قطعا تاثیر بسیاری بر روی قدرت درک متون و مکالمه شما خواهد داشت این بخش در بسیاری از کتاب های اموزشی به آن پرداخته نمی شود.

مشخصات فنی کتاب Nuovo Espresso 5 Libro Studente C1

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به انگلیسی : Nuovo Espresso 5 (Italian Edition): Libro Studente C1
عنوان کتاب به فارسی : نوو اسپرسو 5
نویسنده : Giovanna Ziglio, Luciana/Rizzo
ناشر : Alma Edizioni
شابک : 9788861823204
سال چاپ : 2019
قطع کتاب : رحلی
نوع جلد : شومیز
زبان کتاب : ایتالیایی
فایل صوتی :
توضیحات اضافی : مجموعه espresso
سایر محصولات مرتبط با این محصول
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×