google-site-verification=nG8MiA3YuXWOLiq_oC_GMDcTzMsnHHp3ObWchOHTXgQ

کتاب Nuovo Espresso 3 Libro Studente B1

کتاب Nuovo Espresso 3 Libro Studente B1

وضعیت: موجود
برند محصول: انتشارات Alma Edizioni
نوع چاپ:
قیمت:  
220,000تومان150,000تومان

خرید کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو سه Nuovo Espresso 3 Libro Studente B1 +DVD اثر M. Bali از انتشارات Alma Edizioni

از دوره ای مطرح برای آموزش زبان ایتالیایی با روش های استاندادر و مورد تایید اتحادیه آموزشی اروپا است. کتاب اسپرسو 3 سطح سوم مجموعه Nuovo Espresso می باشد. مباحث این سطح نیز در ادامه سطوح قبل می باشد و لازم است که برای ورود به این سطح بر سطوح قبلی به صورت کامل مسلط باشید. اسپرسو پرفروش ترین دوره آموزشی برای زبان آموزان خارجی در جهان بوده و است. برای مشاهده سایر سطوح روی تصویر زیر کلیک نمائید.

از ویژگی های کتاب اسپرسو 3
نقاط قوت این مجموعه از جمله زبان ساده برای آموزش و همچنین آموزش برای زبان آموزان از سطوح مبتدی تا پیشرفته به موفقیت هر چه بیشتر این کتاب آموزش زبان ایتالیایی کمک شایانی نموده است. اخیرا مولفان کتاب اسپرسو ویژگی های جدید و کاربردی را به این دوره آموزشی افزوده اند آن ها تصمیم گرفته اند که محتوای آموزشی خود را کامل تر از قبل نمایند و یک دوره با استفاده از بروز ترین متدهای های آموزشی را با استفاده از بخش های جدیدی که به این کتاب اضافه شده است در اختیار زبان آموزان قرار دهند. از بخش های جالب و کاربدی که به این مجموعه اضافه شده است می توان به نکات زیر اشاره نمود:

آموزش نکات دستوری و زمان افعال و … در قالب نمایشنامه هایی با موضوعات عشق، ورزش و خیلی از موضوعات جذاب دیگر
متن های بروز شده با استفاده از موضوعات روز جهان برای جذب هرچه بیشتر زبان آموزان و جلوگیری از خستگی در آموزش ها
همچنین تمامی درس نامه ها به طور گسترده مورد بازبینی قرار گرفته و به روز شده اند و از پیشنهادات معلمان زبان ایتالیایی در سراسر جهان نیز در نسخه جدید این مجموعه استفاده شده است. کتاب Nuovo Espresso 3 با هدف ارتقای مهارت های زبان آموازان در سطح متوسط و یا همان B1 تهیه شده است. در این سطح نیز همانند سایر سطوح توجه ویژه ای به توسعه مهارت های اصلی خواندن، مکالمه، نوشتار و شنیدار گردیده است.

سطح سوم کتاب Nuovo Espresso شامل وارد زیر است
کتابچه راهنمای کار با کتاب کار
DVD چند منظور و چند رسانه ای از مهم ترین نقاط قوت کتاب اسپرسو 3 بشمار می رود. دی وی دی همراه این کتاب هم شامل فایل صوتی برای تمارین تلفظ و آموزش و تقویت مهارت شنیداری مطابق با درسنامه ها می باشد و همچنین تمارین بیشتر را در قالب آزمون های مختلف ارائه می کند. در این دی وی دی آموزش های تصویری برای نکات گرامری نیز در نظر گرفته شده است. بخش داستانی تصویری برای آشنایی با مهارت های مختلف نیز از دیگر ویژگی دی وی دی کتاب Nuovo Espresso 3 است.
CD صوتی که حاوی مباحث صوتی هر درسنامه است.
برای معلمان نیز بخش های ویژه ای در نظر گرفته شده است که به روش تدریش کمک شایانی می کند.
همان طور که گفته شد این سطح برای زبان آموزان متوسط در نظر گرفته شده است و شامل 10 درسنامه است. درسنامه ها مطابق با اصول کلی و استانداردی که مد نظر ناظرین بر مباحث آموزشی است تدوین گردیده و هدف آن آموزش های متناسب در تمامی مهارت ها است. همان طور که گفته شد متن های کتاب از موضوعات روزمره تشکیل شده است این موضوعات مباحث نظیر: صحبت در مورد خود، غذا، خرید،کار، تعطیلات، خانواده، سلامتی، خانه و … را شامل می شود. آموزش گرامر به صورت سیستماتیک ارائه شده است به این صورت که هر چه به انتهای کتتاب نزدیک می شویم مباحث گرامر نیز سخت تر خواهند شد و لازم است که درسنامه ها به صورت پیوسته مطالعه شود.

ساختار درسنامه ها در این کتاب آموزش زبان ایتالیایی
هر درس با تصویری مرتبط با موضوع درس معرفی می شود، مطالب مربوط به بخش های ارتباطی (مکالمه)، مباحث دستوری و واژگان از بخش های مهم هر درس می باشد همچنین در هر درسنامه فضای خالی برای وارد کردن ترجمه و یا نکاتی که زبان آموز مد نظر دارد در نظر گرفته شده است. لازم است که ترتیب انجام تمارین و مطالعه بخش ها به همان صورتی انجام شود که در کتاب در نظر گرفته شده است. معرفی واژگان جدید استفاده شده در هر درس نیز در هر درسنامه وجود دارد. تنوع در مطالب مکالمه نیز از دیگر ویژگی های این دوره آموزشی است در این کتاب سعی شده از مکالمات رسمی و غیر رسمی در مکان های خصوصی یا مصاحبه های عمومی و مکالمه هایی نزدیک به صحبت های روزمره استفاده شود.

مشخصات فنی کتاب Nuovo Espresso 3 Libro Studente B1

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به انگلیسی : Nuovo Espresso 3 (Italian Edition): Libro Studente B1
عنوان کتاب به فارسی : نوو اسپرسو 3
نویسنده : M. Bali
ناشر : Alma Edizioni
شابک : 9788861820760
سال چاپ : 2019
قطع کتاب : رحلی
نوع جلد : شومیز
زبان کتاب : ایتالیایی
فایل صوتی :
توضیحات اضافی : مجموعه espresso
سایر محصولات مرتبط با این محصول
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×