google-site-verification=nG8MiA3YuXWOLiq_oC_GMDcTzMsnHHp3ObWchOHTXgQ

کتاب Nuovo Espresso 1 : Libro Studente A1

کتاب Nuovo Espresso 1 : Libro Studente A1

کتاب Nuovo Espresso 1 : Libro Studente A1

وضعیت: موجود
برند محصول: انتشارات Alma Edizioni
نوع چاپ:
قیمت:  
220,000تومان150,000تومان

 

خرید کتاب زبان ایتالیایی نوو اسپرسو Nuovo Espresso 1 (Italian Edition): Libro Studente A1+DVD اثر Luciana Ziglio از انتشارات Alma Edizioni
 

خرید کتاب Nuovo Espresso 1 از دوره آموزش زبان ایتالیایی به همین نام (کتاب Nuovo Espresso) برای علاقه مندان به این زبان است. کتاب اسپرسو 1 سطح اول این مجموعه است. زبان ایتالیایی ریشه لاتین دارد و در کنار زبان های اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و لادین قرار می گیرد. زبان ایتالیایی در کشورهای ایتالیا و واتیکان و بخشی از سوئیس به عنوان زبان رسمی برای مکالمات روزمره و برقراری ارتباط به کار می رود. این کتاب آموزش زبان ایتالیایی برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است و مهارت های زبان آموزان را با استفاده از آموزش های سطح بندی شده افزایش می دهد. اولین سطح از این مجوعه برای زبان آموزان سطح مبتدی و A1 می باشد.

ویژگی های کتاب اسپرسو 1
این کتاب آموزش زبان ایتالیایی از بروزترین دوره های آموزش زبان ایتالیایی بشمار می رود که محتوا و آموزش های بروزی را ارائه می دهد. اولین سطح کتاب اسپرسو بیش از 90 ساعت آموزش های اختصاصی را برای زبان اموزان در مهارت های مخلف در نظر گرفته است.

متن های بروز برای آموزش های کاربردی در بخش های مکالمه و خواندن
فعالیت ها و تمارین مرتبط با هر درسنامه
تمارین جدید و بیشتر در انتهای هر بخش
در نظر گرفتن بخش های ویدئویی در کتاب Nuovo Espresso 1 که زندگی روزمره چهار دوست را دنبال می کند که موضوعاتی نظیر کار، عشق، تعطیلات و موقعیت های خنده دار را شامل می شود و می توانید با زیرنویس ایتالیایی فیلم ها را تماشا کنید.
بخش ویدیئو گرامر نیز برای آموزش های تصویری موضوعات دستوری در نظر گرفته شده است که درک مطلب را برای زبان آموزان افزایش می دهد. همچنین عبارت ها و اصطلاحات رایج در زبان ایتالیایی نیز از موضوعات این بخش بشمار می رود.
 

کتاب اسپرسو 1

 

نکات اولین سطح این کتاب آموزش زبان ایتالیایی
کتاب اسپرسو 1 برای آموزش های قدم به قدم و برنامه ریزی شده در زبان ایتالیایی در نظر گرفته شده است که همان طور که گفته شد برای زبان آموزان مبتدی کاملا مناسب است آموزش های کاربردی در بخش های گرامر و نکات دستوری و همچنین مکالمه از ویژگی های اصلی این مجموعه بشمار می رود. آموزش های استاندارد این مجموعه به افزایش مهارت های زبان آموزان در مهارت های اصلی می انجامد. اگر شما تصمیم به شروع یادگیری زبان ایتالیایی نموده اید کتاب Nuovo Espresso 1 بهترین نقطه برای آغاز این مسیر است. تمارین در نظر گرفته شده این مزیت را به وجود می آورد که از پیشرفت خود اطمینان حاصل کنید. این تمرین ها را با حوصله انجام دهید و مطمئن شوید که تمامی نکات از درسنامه را به طور کامل فرا گرفته اید.

توجه داشته باشید تا قبل از مسلط شدن به تمامی نکات در درسنامه، به درس بعدی مراجعه نکنید. شاید لازم باشد تمارین درسنامه ها را چندین بار انجام دهید، از انجام این کار اجتناب نکنید. در پایان هر درسنامه از کتاب اسپرسو 1 داستان هایی با محوریت موضوعاتی همچون: واژگان، صفت و فعل در نظر گرفته شده است که ممکن است برای شما جدید باشد، لازم است که این بخش ها را به صورت کامل مطالعه کنید و سوالات در نظر گرفته شده را نیز به صورت کامل پاسخ دهید این کار باعث افزایش مهارت های شما در واژگان و مکالمه خواهد گردید و همچنین اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد. این بخش شما را همچنین با ساختار جملات ایتالیایی آشنا خواهد نمود در این قسمت نیز شاید لازم باشد که تمارین را بیش از یک بار انجام دهید.

بخش های اصلی سطح اول کتاب Nuovo Espresso
کتاب Nuovo Espresso 1 به بخش های مختلفی تقسیم شده است. یکی از بخش های مهم به مرور و آموزش مباحث پایه ای در زبان ایتالیایی می پردازد. بخش دیگر برای پوشش در مباحث مهمی نظیر زمان افعال در نظر گرفته شده است. در بخش دیگر جملات شرطی و سایر موضوعات مربوط و مرتبط در این بخش آموزش داده خواهد شد. این مجموعه آموزشی با هدف آموزش اصولی و پایه ای زبان ایتالیایی تدوین شده است. اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری این زبان هستید می توانید با آموزش های اصولی و تمارین در نظر گرفته شده سطح خود را افزایش دهید. باتوجه به کمبود دوره های تخصصی آموزش زبان ایتالیایی دوره اسپرسو می تواند کمک مهمی به علاقه مندان برای یادگیری این زبان باشد. از موضوعات گرامری کتاب اسپرسو 1 می توان به نکات زیر اشاره کرد.

فعل essere (مصدر، حال ساده)
فعل avere (مصدر، حال ساده)
حرف تعیین معین
حرف تعریف نامعین
جنسیت اسم
جمع اسم (1)
صفت ها
ملکیت به عنوان صفت و ضمیر

مشخصات فنی کتاب Nuovo Espresso 1 : Libro Studente A1

مشخصات
مشخصات
عنوان کتاب به انگلیسی : Nuovo Espresso 1 (Italian Edition): Libro Studente A1
عنوان کتاب به فارسی : نوو اسپرسو 1
نویسنده : Luciana Ziglio
ناشر : Alma Edizioni
شابک : 9788861823181
سال چاپ : 2019
قطع کتاب : رحلی
نوع جلد : شومیز
زبان کتاب : ایتالیایی
فایل صوتی :
توضیحات اضافی : مجموعه espresso
سایر محصولات مرتبط با این محصول
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
220,000تومان150,000تومان
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×