google-site-verification=nG8MiA3YuXWOLiq_oC_GMDcTzMsnHHp3ObWchOHTXgQ

چه کشور هایی برای مهاجرت ایرانیان ایده آل است ؟ بخش 2

متن کامل

در این مقاله به معرفی بهترین کشور ها برای مهاجرت ایرانیان می پردازیم.

قطر

قطر کشوری که در منطقه شبه جزیره عربستان واقع شده یکی دیگر از گزینه های خوب برای مهاجرت است که سیاست های مهاجرتی آسانی دارد. این کشور با متوسط درآمد سرانه حدود ۴۹۰ هزار ریال قطر جزو کشورهاییست که رشد بسیار سریعی دارد و با داشتن منابع غنی سطح زندگی بالا و با کیفیتی به مهاجران ارائه می دهد. روند مهاجرت به قطر برای انگلیسی زبانان به مراتب آسانتر از بقیه است.

با توجه به رشد اقتصادی سریع قطر فرصت های زیادی در این کشور وجود دارد؛ به خصوص اینکه قطر خودش را برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ آماده می کند. همین مساله باعث می شود زمینه ها و فرصت های شغلی زیادی برای مهاجرین ایجاد شود. قطر یکی از معدود کشورهاییست که گزینه اقامت دائم را در اختیار مهاجران قرار می دهد. در صورت ازدواج با یک قطری و یا حداقل ۲۰ سال اقامت در این کشور می توانید اقامت دائم آن را بگیرید.

امارات متحده عربی

اگر قرار باشد درباره کشوری حرف بزنیم که تعداد مهاجرانش از شهروندانش بیشتر باشد قطعا آن کشور امارات است! در حال حاضر تقریبا ۸۰% جمعیت امارات را مهاجران تشکیل می دهند. این کشور از یک طرف میزبان فرهنگ های مختلف از نقاط مختلف دنیاست و از طرف دیگر به یک میدان رقابت برای سرمایه گذاران و ثروتمندان دنیا بدل شده و به همین دلیل هر روز مهاجران بیشتری را به خود جذب می کند.

امارات متحده عربی با اتخاذ یک رویکرد آسان اما نه خیلی ارزان ویزای اقامت ارائه می کند و برای افراد بسیاری فرصت مهاجرت می سازد. همه کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند یا باید شاغل باشند، یا صاحب یک شرکت در امارات باشند و یا ویزای اقامت دائم ۱۰ ساله که اخیرا توسط دولت معرفی شده است را در اختیار داشته باشند؛ مگر اینکه متقاضی تبعه یکی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس باشد.

سوئد

سوئد طبق آمار یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت های مختلف شهروندان ایرانی ست. کشوری آزاد با امکانات رفاهی بی نظیر. اگر قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارید لازم نیست حتما صبر کنید تا همه مراحل قبلی طی شوند و بعد زبان سوئدی یاد بگیرید؛ از همین امروز شروع کنید! یادگیری زبان سوئدی نه تنها باعث می شود راحت تر به جامعه جدید عادت کنید بلکه درهای زیاد دیگری هم رو به جنبه های متعدد فرهنگی در این کشور به سوی شما باز می کند.

مالزی

مالزی از جمله کشورهاییست که با گسترش اقتصادی در بخش های مختلف توانسته خیلی زود پیشرفت کند. رشد بخش خدماتی در این کشور، فرصت های شغلی بسیاری در بخش های گوناگون مثل خدمات مالی و گردشگری برای مهاجران پدید آورده است. هزینه های نسبتا پایین زندگی، پذیرش اتباع خارجی، فرهنگ غنی و خدمات بهداشتی و درمانی مناسب، مهاجرت به مالزی را با افزایش زیادی روبرو کرده است.

همچنین پس از اعطای ویزا مهاجران موظفند هر سه سال یک بار به این کشور سفر کنند؛ در غیر این صورت کارت اقامتشان بی اعتبار می شود. از طرف دیگر مهاجران می توانند ظرف مدت سه سال از اقامتشان درخواست تابعیت بدهند. گزینه های دیگری که می توان از طریق آنها اقامت دائم گرفت شامل ازدواج، خرید املاک در پاراگوئه و ادامه اقامت مالی یا شغلی است.

متبع : charbzaban

شماره تماس فروشگاه اینترنتی نشر زبان جهت سفارش تلفنی تكی و عمده : 09301777854

تعداد بازدید: 3646
سایر اطلاعات
برای اطلاعات بیشتر به لینک مقابل مراجعه کنید: www.nashrezaban.com

نظرات

دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
کتاب آلمانی Kolja und die Liebe Buch
132,000تومان66,000تومان
کتاب فرانسه Alter Ego + 2
500,000تومان249,000تومان
کتاب Schritte International Neu B1.2
350,000تومان175,000تومان
کتاب Elly Phonics Activity Book 3
300,000تومان119,000تومان
کتاب American English File 3 3rd Edition
340,000تومان134,000تومان
کتاب Schritte International Neu A1.2
350,000تومان175,000تومان
کتاب A Peace to End All Peace
300,000تومان189,000تومان
آخرین مقالاتآرشیو مقالات...
چه کشور هایی برای مهاجرت ایرانیان ایده آل است ؟ بخش 2 30 آذر 1401 3646

در این مقاله به معرفی بهترین کشور ها برای مهاجرت ایرانیان می پردازیم.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×